Оплатили черговий курс реабілітаційного масажу для Асії Песчаненко

Асія Пісчаненко 2006 р.н. має рідке генетичне захворювання «Атаксія Фридрейха» — через це захворювання дівчина не може самостійно рухатись та обслуговувати себе, при цьому всі її інтелектуальні здібності відповідають віку.

Захворювання прогресує і з кожним днем дівчині стає гірше. 5 разів на тиждень Асія відвідує реабілітаційні заняття в Одеському центрі фізичної терапїї MOTUS. Без реабілітації її організм не зможе функціонувати. 

У зв`язку із введенням карантину по COVID-2019 центр фізичної терапїї MOTUS призупинив свою діяльність. Для Асії це велика проблема, тому що така велика перерва в зайняттях — це рівносильно тому, щоб закреслити всі досягнення та результати від зайнять в Центрі.

Завдяки всім вам — тим, хто робить благодійні внески, в тому числі придбаючи благодійні картки ДБФ «Сприяння» в мережі супермаркетів «Точка» та «Ідеал», ми оплатили додатковий курс реабілітаційного массажу для Асії вартістю 4 000 грн (10 сеансів по 400 грн). Цей курс масажу допомогає її організму «не закреслити» досягнуті результати в центрі MOTUS.

НАГАДУЄМО, что ви можете робити благодійні внески:

— придбаючи картки нашого благодійного фонду  в мережі супермаркетів «Точка» та «Ідеал» 

— на розрахункові рахунки Фонда

— он-лайн на сайті Фонду

РАЗОМ ми допомагаємо дітям, які  потребують нашої допомоги та підтримки!

Close mobile nav